Gimnazjalisto !!!

Targi edukacyjne 2017

7 marca 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Targach Edukacyjnych, które odbyły się w L.O. im. Marii Konopnickiej w Poddębicach.

 DSC8858

Przypomnijmy, że impreza ta ma charakter cykliczny, a jej pierwsza edycja odbyła się w marcu 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Starosta Poddębicki p. Ryszard Rytter. Wszystkich zebranych na spotkaniu powitali: Wicestarosta Poddębicki – p. Piotr Binder, p. Dorota Kubiak - Zastępca Naczelnika Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury Starostwa Powiatowego w Poddębicach, Dyrektor Społecznej Akademii Nauk Wydziału Zamiejscowego w Zduńskiej Woli – p. Mariusz Glinkowski, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach – p. Emilia Błaszczyk oraz Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Poddębicach - p. Jarosław Terlecki. Podczas targów uczniowie klas trzecich i czwartych Technikum im. Jana Pawła II w Poddębicach mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną uczelni wyższych i szkół policealnych m.in. z Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Kutna czy Kalisza. Wśród wystawców znalazł się także zakład JTI Polska Sp. z o.o. – największy pracodawca w Powiecie Poddębickim, który przedstawił program staży i praktyk skierowany do przyszłych studentów.  

 DSC8865

 DSC8866

 DSC8882

 DSC8888

Odsłony: 1233