Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki / Międzynarodowe Targi Transportu Publicznego

24 marca 2017 r. młodzież klas technikum logistycznego uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki oraz Międzynarodowych Targach Transportu Publicznego.  Ponad 100 firm produkcyjnych, sieci handlowych oraz klastrów branżowych zaprezentowało swoje produkty.

Równocześnie z targami odbyła się II edycja Międzynarodowych Targów Transportu Publicznego WARSAW BUS 2017. Wydarzeniu towarzyszyły pokazy innowacyjnych pojazdów i technologii, które wyznaczą trendy w branży transportu zbiorowego.
Swoje produkty zaprezentowały między innymi: Volvo, Man, Renault, Scania, Grupa Cargo, Iveco, Solaris, Otokar, Neoplan, Mercedes, Ford, Peugeot, Krone, Schwarzmüller, DAF. 

Odsłony: 1156