XVII Festiwal Nauki, Techniki I Sztuki W Łodzi

5 kwietnia 2017 r. ponownie gościliśmy na Wydziale Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach, które odbyły się w ramach XVII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki.

Resized 20170405 111603

Ekonomiści z klas drugiej i trzeciej uczestniczyli w warsztatach „Aniołowie Biznesu”, których celem było kształtowanie u uczniów postawy przedsiębiorczości, rozwijanie umiejętności kreatywnego myślenia oraz umiejętności autoprezentacji. Zajęcia poprowadziła dr Jolanta Bieńkowska wspólnie ze studentami ze Studenckiego Koła Naukowego BIZAKTYWNIE, którzy przybliżyli także uczniom naszej szkoły korzyści wynikające z bycia studentem.

IMG 2894

 

Natomiast uczniowie klas drugiej, trzeciej i czwartej Technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk wzięli udział w zajęciach „Neuromarketing, czyli mózg na zakupach”. Podczas zajęć warsztatowych, które poprowadziła dr Kamila Szymańska,  uczniowie mogli dowiedzieć się, jakie procesy zachodzące w mózgu i przez zmysły człowieka wpływają na nasze wybory konsumenckie.  

IMG 2901

 

Zajęcia odbyły się w ramach współpracy ZSP w Poddębicach z Wydziałem Zarządzania UŁ, który objął patronatem dwa kierunki kształcenia w naszej szkole: technik logistyk i technik ekonomista.

IMG 2868

Odsłony: 1329