Drodzy uczniowie !!!

MIŁEJ NAUKI !!!


Zimowa przerwa świąteczna

23 – 31 grudnia 2018 r.


Z wizytą u gimnazjalistów

W kwietniu 2017 roku odwiedziliśmy Gimnazja z Powiatu Poddębickiego, aby zaprezentować uczniom klas trzecich bogatą ofertę edukacyjną naszej szkoły na nowy rok szkolny. 

I tak gościliśmy w Gimnazjum w Poddębicach, Wartkowicach, Pęczniewie, Domaniewie, Dalikowie, Uniejowie, Zadzimiu, Zygrach oraz w Świnicach Warckich.  

Podczas spotkań z przedstawicielami naszej szkoły uczniowie klas trzecich Gimnazjów obejrzeli prezentacje multimedialne i film promocyjny mannequin challange prezentujące życie naszej szkoły. Gimnazjaliści otrzymali także kolorowe ulotki, a na zakończenie mogli podziwiać talenty artystyczne naszych uczniów, którzy specjalnie dla nich przygotowali barwny spektakl profilaktyczny pt. „O (nie)tolerancji”.  

Mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy się ze wszystkimi Gimnazjalistami ponownie.  

Odsłony: 1353