Drodzy uczniowie !!!

ZEBRANIE !!!


Indywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami
odbędą się 22 października 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30.

Serdecznie zapraszamy!


Pożegnanie Uczniów klas maturalnych

28 kwietnia 2017 roku odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili Starosta Poddębicki – p. Ryszard Rytter oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury Starostwa Powiatowego w Poddębicach – p. Dorota Kubiak. W słowach skierowanych do tegorocznych maturzystów, zarówno Pani Dyrektor Emilia Błaszczyk jak i Pan Starosta Ryszard Rytter, życzyli uczniom sukcesów na zbliżających się egzaminach maturalnych. W dalszej części uroczystości nastąpiło złożenie ślubowania przez absolwentów oraz przekazanie sztandaru szkoły młodszym uczniom. Słowa podziękowania i pożegnania w imieniu uczniów klas maturalnych odczytali Paulina Pietrzak i Jarosław Miszczak, natomiast w imieniu uczniów klas młodszych - przedstawiciel Samorządu Szkolnego Beata Rogowska.

DSC 0035

Kolejnym punktem uroczystości był kolorowy program słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich technikum, podczas którego mogliśmy podziwiać wiele talentów recytatorskich i wokalnych.

Następnie tegoroczni absolwenci odebrali z rąk Pani Dyrektor Emilii Błaszczyk i Pana Starosty Ryszarda Ryttera nagrody i dyplomy. Nagrodę Starosty Poddębickiego za najlepsze wyniki w nauce otrzymał uczeń klasy IV THT Jarosław Miszczak. Nagrody książkowe za bardzo wysokie wyniki w nauce otrzymały także uczennice klasy IV TE – Paulina Pietrzak i Katarzyna Kołodziejczyk. Nagrodzono także uczniów z poszczególnych klas, którzy osiągnęli najwyższe wyniki podczas egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie: Katarzyna Kołodziejczyk (kl. IV TE), Karolina Siekacz (kl. IV TH), Szymon Krzemiński (kl. IV TL), Jarosław Miszczak (kl. IV THT) i Anna Strzałkowska (kl. IV TŻiUG). Natomiast uczeń klasy IV TŻiUG Patryk Walerych otrzymał nagrodę za stuprocentową frekwencję.   

DSC 0036

 

W tym roku szkolnym liczna grupa maturzystów otrzymała również nagrody książkowe m.in. za wysokie wyniki w nauce, zaangażowanie w życie szkoły, występy w apelach podczas uroczystości szkolnych.    

W ostatniej części uroczystości wszyscy uczniowie klas maturalnych odebrali świadectwa ukończenia szkoły, a wśród nich świadectwa z wyróżnieniem, które uzyskało siedmioro uczniów:  z klasy IV TE – Katarzyna Kołodziejczyk, Paulina Kubis, Paulina Pietrzak, Dominik Ratajczyk; z klasy IV THT – Karolina Kurzawa, Jarosław Miszczak, Justyna Stasiak.  

DSC 0040

Serdecznie gratulujemy tegorocznym absolwentom i życzymy sukcesów podczas egzaminów maturalnych. 

DSC 0054

DSC 0063

DSC 0077

DSC 0095

DSC 0101

DSC 0108

DSC 0128

Odsłony: 1851