Drodzy uczniowie !!!

ZEBRANIE !!!


Indywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami
odbędą się 22 października 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30.

Serdecznie zapraszamy!


Spotkanie z rodzicami Gimnazjalistów

3 czerwca 2017 r. po raz kolejny zorganizowaliśmy Dzień Otwarty dla rodziców uczniów klas trzecich gimnazjów.

Przybyli goście mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną ZSP w Poddębicach na nowy rok szkolny, zwiedzić budynek szkoły i internatu, gdzie nauczyciele oraz uczniowie udzielali informacji nt. poszczególnych zawodów. Tego dnia na wszystkich przybyłych czekała niespodzianka, którą przygotowali uczniowie klas II i III Technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. A była nią degustacja pysznych ciast, kolorowych kanapek czy owoców skąpanych w czekoladowej fontannie.

Przygotowaniem i obsługą bezpłatnej degustacji zajęli się uczestnicy zajęć Kurs kelnerski I stopnia, Kurs baristy I stopnia i Kurs gotowania, które realizowane są w ramach projektu „STAŻE ZAWODOWE POCZĄTKIEM KARIERY w branży turystyczno-gastronomicznej”. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. 

 DSC9510

 DSC9512

 DSC9514

 DSC9517

 DSC9531

Odsłony: 1272