Drodzy uczniowie !!!

MIŁEJ NAUKI !!!


Zimowa przerwa świąteczna

23 – 31 grudnia 2018 r.


Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 połączone jednocześnie z pożegnaniem absolwentów klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

W uroczystości udział wzięli: Starosta Poddębicki – p. Ryszard Rytter, p. Piotr Binder – Wicestarosta Poddębicki oraz p. Stanisław Katusza – Przewodniczący Komisji Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury.  

Spotkanie otworzyła Dyrektor Szkoły – p. Emilia Błaszczyk, która podziękowała wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za kolejny wspólny rok. W szczególności zwróciła się do uczniów kończących szkołę, życząc im sukcesów i szczęścia w dalszym życiu oraz miłych szkolnych wspomnień. Następnie Pani Dyrektor życzyła wspaniałego wypoczynku wszystkim obecnym, by we wrześniu wrócili z nowymi siłami i pomysłami. Głos zabrali także Starosta Poddębicki – p. Ryszard Rytter oraz p. Stanisław Katusza – Przewodniczący Komisji Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury, którzy podziękowali nauczycielom za rzetelność, wytrwałość i zaangażowanie w pracy z młodzieżą, a uczniom pogratulowali uzyskanych osiągnięć w nauce.

DSC 0380

W dalszej części uroczystości nastąpiło złożenie ślubowania przez absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej, a następnie wszyscy zebrani obejrzeli kolorowy program słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów klas pierwszych i trzecich technikum, podczas którego mogliśmy podziwiać wiele talentów recytatorskich, wokalnych i tanecznych.

Następnie Pani Dyrektor razem z Panem Starostą wręczyli świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz nagrody książkowe za wyniki w nauce lub inne osiągnięcia. W tym roku szkolnym, podobnie jak w ubiegłym, liczna grupa uczniów uzyskała świadectwa z biało-czerwonym paskiem.

DSC 0387

Uczniowie z najwyższą średnią otrzymali, jak co roku, dodatkowo nagrody - piękne wydawnictwa albumowe - ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Poddębicach. Nagrody Starosty Poddębickiego za uzyskanie najwyższej średniej otrzymali: Marcin Kulczycki – uczeń klasy II Technikum kształcącego w zawodzie technik ekonomista oraz Kacper Jaśkiewicz – uczeń klasy II A Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Natomiast Nagrodę Starosty Poddębickiego dla najlepszej absolwentki Zasadniczej Szkoły Zawodowej otrzymała Klaudia Olczyk - uczennica klasy III A.  

Na zakończenie uroczystości wręczono także nagrody zwycięzcom konkursów językowych, które odbyły się w szkole oraz nagrody specjalne dla uczniów, którzy w minionym roku szkolnym aktywnie angażowali się w życie szkoły. Nagrody ufundowali Społeczna Akademia Nauk w Zduńskiej Woli oraz Bank Spółdzielczy w Poddębicach. 

DSC 0391

DSC 0402

DSC 0412

Odsłony: 1460