Pilne ...

Drodzy uczniowie

Od 26 października lekcje odbywają się w trybie zdalnym.
Uwaga Rodzice! - Zebranie z rodzicami odwołane. Z wychowawcami można kontaktować się telefonicznie w godz. 15.30 – 17.30.
Uwaga uczniowie klas Branżowej Szkoły I stopnia! - Turnusy zawodowe odbywać się będą w formie zdalnej. Szczegóły u wychowawców.
Przypominamy, że nauczanie klas nie odbywających zajęć stacjonarnych prowadzone jest m.in. poprzez
Platformę Nauczania Zdlanego ZSP w Poddębicach pod adresem: www.e-nauka.zsppoddebice.pl
Uczniowie, którzy nie pamiętają hasła prosimy o wykorzystanie modułu resetowania hasła: e-nauka.zsppoddebice.pl/login/forgot_password.php
Logując się do platformy jako login wpisujemy: imie.nazwisko (bez polskich znaków).

Zajęcia integracyjne

W dniach 15-26 września 2016 r. uczniowie klas pierwszych Technikum (I TE+THT, I TI, I TL, I TTW+TŻiUG) i Zasadniczej Szkoły Zawodowej (I A i I B) uczestniczyli w zajęciach integracyjnych prowadzonych przez przedstawicielki Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Poddębicach:

p. Dorotę Malczyk, p. Dominikę Kuźniak, p. Iwonę Ostrowską i p. Katarzynę Stempień. Różnorodne gry i zabawy zespołowe pozwoliły uczniom nie tylko na lepsze poznanie swoich klasowych kolegów i koleżanek, lecz także siebie samego oraz rozwijanie umiejętności interpersonalnych: ekspresji pozytywnych emocji czy umiejętności nawiązywania kontaktów z rówieśnikami. 

 DSC7919

 DSC7914

 DSC7908

 DSC7907

Odsłony: 2715

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy