Drodzy uczniowie !!!

MIŁEJ NAUKI !!!


Zimowa przerwa świąteczna

23 – 31 grudnia 2018 r.


Inauguracja Roku Szkolnego 2017/2018

 

 

4 września 2017 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018, w której udział wzięli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście: Starosta Poddębicki – p. Ryszard Rytter, p. Piotr Binder – Wicestarosta Poddębicki, p. Stanisław Katusza – Przewodniczący Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury oraz p. Dorota Kubiak - Zastępca Naczelnika Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury.

IMG 3940

Wszystkich zebranych powitała Dyrektor Szkoły – p. Emilia Błaszczyk, która podkreśliła, że nowy rok szkolny to ważne wydarzenie dla wszystkich uczniów, a szczególnie dla tych, którzy pierwszy raz przekroczyli mury naszej szkoły. Następnie głos zabrali  Starosta Poddębicki – p. Ryszard Rytter oraz p. Stanisław Katusza – Przewodniczący Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury, którzy życzyli wszystkim zebranym sukcesów w nowym roku szkolnym.

IMG 3944

Pani Dyrektor Emilia Błaszczyk przypomniała, że 1 września to także 78. rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pragnąc upamiętnić to ważne wydarzenie, delegacja uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach złożyła wiązankę kwiatów pod pomnikiem Bohaterów Poległych w Walce o Wolność i Niepodległość Ojczyzny.

Uroczystość zakończył krótki występ uczniów Technikum, którzy przypomnieli zebranym wydarzenia dnia 1 września 1939 r.

IMG 3952

IMG 3980

Odsłony: 1152