Drodzy uczniowie !!!

MIŁEJ NAUKI !!!


Zimowa przerwa świąteczna

23 – 31 grudnia 2018 r.


Akcja "Sprzątanie Świata"

 DSC9858

18 września 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach po raz kolejny wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Tegoroczne przesłanie akcji to „Nie ma śmieci-są surowce”. Podjęte działania zostały poprzedzone prelekcją nt. właściwej segregacji odpadów. Zwrócono uwagę na to, że rzeczy nam już niepotrzebne są cenne dla gospodarki i powinny poprzez segregację odpadów wrócić do zamkniętego cyklu wykorzystania surowców. W tegoroczną akcję zaangażowało się około 100 uczniów naszej szkoły. Uprzątnięte zostały tereny wokół szkoły i internatu, boisko szkolne, ul. Polna, Mickiewicza i droga w kierunku Byczyny.

Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom za udział w tegorocznej akcji „Sprzątanie świata”.

plakat

Odsłony: 1019