Drodzy uczniowie !!!

MIŁEJ NAUKI !!!


Zimowa przerwa świąteczna

23 – 31 grudnia 2018 r.


Ślubowanie klas pierwszych czyli kocie związki

2 października 2017 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Po powitaniu pierwszaków przez Panią Dyrektor Emilię Błaszczyk nastąpiło złożenie przez przewodniczących klas ślubowania na sztandar szkoły.

Kolejnym punktem był konkurs na najfajniejsze koty złożony z czterech konkurencji: Prezentacja klasy – KOT, Konkurs na znajomość kocich związków frazeologicznych, Konkurs wiedzy o naszej szkole oraz Konkurs – Śpiewanie z gazety.

Wszystkie klasy wykazały się kreatywnością, poczuciem humoru i znajomością nowej szkoły.

Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy (klasa I TI) - dodatkowo torbę słodyczy.

Życzymy pierwszakom sukcesów w nauce i nowych przyjaźni nawiązanych w naszej szkole.

 

Galeria zdjęć ze Ślubowania klas I

Odsłony: 1001