Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyUwaga !
Indywidualne spotkania z rodzicami odbędą się 19 listopada w godz. 15:30-17:30 !!!

Twoja krew - Moje życie

logo

Pod hasłem „Twoja krew – moje życie” odbyła się 17 października 2017 r. w naszej szkole akcja krwiodawstwa, w której udział wzięło 20 uczniów z klas trzecich i czwartych. Jak co roku akcja oddawania krwi została poprzedzona prelekcją przedstawiciela Łódzkiego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, podczas której uczniowie mogli dowiedzieć się, kto może zostać dawcą krwi.  Poza tym omówiono następujące zagadnienia: funkcje i rola krwi dla organizmu człowieka, możliwości oddawania krwi oraz przeciwwskazania do udziału w akcji krwiodawstwa.

25 października 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach ponownie zaangażowali się w akcję krwiodawstwa. 7 uczniów naszej szkoły wzięło udział w akcji oddania krwi w Poddębickim Centrum Zdrowia. 

Wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w obydwie akcje serdecznie dziękujemy.

Odsłony: 952