Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyUwaga !
Indywidualne spotkania z rodzicami odbędą się 19 listopada w godz. 15:30-17:30 !!!

Zawodowy Sukces Egzaminacyjny

Po raz kolejny z dumą możemy poinformować, że nasi uczniowie uzyskali wysokie wyniki na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie, który został przeprowadzony w czerwcu 2017 r. Uczniowie klas II i III technik logistyk, klasy II technik ekonomista oraz klasy III technik informatyk osiągnęli wyższą zdawalność od średniej zdawalności w województwie łódzkim.

ZDAWALNOŚĆ ZSP PODDĘBICE

ZDAWALNOŚĆ WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

Technik logistyk – klasa II

100,00%

82,14%

Technik logistyk – klasa III

80,95%

75,00%

Technik ekonomista – klasa II

78,57%

72,20%

Technik informatyk – klasa III

100,00%

75,32%

Ponadto uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej kształcący się w zawodach kucharz oraz elektromechanik pojazdów samochodowych uzyskali 100% zdawalność podczas egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, co jest wynikiem wyższym od średniej zdawalności w województwie łódzkim.    

Na takie wyniki złożyła się systematyczna praca zarówno uczniów, jak i nauczycieli oraz wytrwałość młodzieży w dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu jakim jest zdobycie pełnych kwalifikacji do wykonywania zawodu.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów egzaminacyjnych.

Odsłony: 714