Gimnazjalisto !!!

UWAGA !!!


Dysponujemy wolnymi miejscami w zawodzie

technik turystyki wiejskiej

(kwalifikacje honorowane przez ARiMR).

Europejski Dzień Języków Obcych 2017

0103

W ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych 19 i 20 października 2017 r. odbyły się w naszej szkole Szkolne Konkursy Języka Niemieckiego i Angielskiego. Ideą konkursów było motywowanie uczniów do nauki języków obcych oraz podejmowanie intelektualnych wyzwań. W konkursach wzięło udział 24 uczniów. Konkursy składały się głównie z zadań sprawdzających umiejętność słuchania i czytania ze zrozumieniem w danym języku. Materiał językowy zawarty w testach uwzględniał wymagania określone obowiązującym programem nauczania w technikum, a ćwiczenia miały charakter zadań zamkniętych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

 DSC0220

white poster multilingue European day of languages

Odsłony: 790