Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyUwaga !
Indywidualne spotkania z rodzicami odbędą się 19 listopada w godz. 15:30-17:30 !!!

Europejski Dzień Języków Obcych 2017

0103

W ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych 19 i 20 października 2017 r. odbyły się w naszej szkole Szkolne Konkursy Języka Niemieckiego i Angielskiego. Ideą konkursów było motywowanie uczniów do nauki języków obcych oraz podejmowanie intelektualnych wyzwań. W konkursach wzięło udział 24 uczniów. Konkursy składały się głównie z zadań sprawdzających umiejętność słuchania i czytania ze zrozumieniem w danym języku. Materiał językowy zawarty w testach uwzględniał wymagania określone obowiązującym programem nauczania w technikum, a ćwiczenia miały charakter zadań zamkniętych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

 DSC0220

white poster multilingue European day of languages

Odsłony: 1059