Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyUwaga !
Indywidualne spotkania z rodzicami odbędą się 19 listopada w godz. 15:30-17:30 !!!

XVII Dzień Papieski

MeksykNaStrone 1

Każdego roku, w niedzielę poprzedzająca wybór Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, w całej Polsce oraz w środowiskach polonijnych obchodzony jest Dzień Papieski, podczas którego łączymy się w modlitwie z obecnym papieżem oraz zagłębiamy się w nauczanie św. Jana Pawła II. Również uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody tegorocznego XVII Dnia Papieskiego. Z tej okazji 23 października 2017 r. został zorganizowany konkurs pn. "Co wiesz o Janie Pawle II?" Wzięło w nim udział 24 uczniów ze wszystkich klas, a wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce - Dominika Piekarska (kl. I TŻiUG)

II miejsce Ewelina Łabuda (kl. III THT), Anna Pawełczyk (kl. III THT), Oliwia Dominowska (kl. ITŻ)

III miejsce - Emilia Rosiak (kl. III THT), Weronika Jasiak (kl. III THT) 

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i gratulujemy uzyskania dobrych wyników. Nagrody za udział w konkursie zostaną wręczone podczas apelu z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

 DSC0228

Ponadto 25 października 2017 r. podczas długiej przerwy wszyscy uczniowie mogli obejrzeć prezentacje multimedialne prezentujące życiorys Papieża Polaka oraz wysłuchać utwory muzyczne związane z pontyfikatem Jana Pawła II.

Tegoroczny XVII Dzień Papieski przebiegał pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją!”

 DSC0230

fundacja nowego tysiaclecia dzien papieski 680x300

Odsłony: 1035