Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyIndywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami odbędą się 10 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30. Nauczyciele/wychowawcy oczekują na Państwa w swoich klasopracowniach lub w pokoju nauczycielskim. Serdecznie zapraszamy!

Dzień otwarty dla kandydatów do służby w Policji

8 listopada 2017 r. w ramach „Dnia Otwartego dla kandydatów do służby w Policji” grupa uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych zwiedziła nową siedzibę Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach oraz zapoznała się z codzienną pracą funkcjonariuszy. Ponadto uczniowie uzyskali informacje dotyczące naboru do służby w Policji, wymogów formalnych oraz postępowania kwalifikacyjnego i przyszłej kariery zawodowej w tej formacji.

Resized 20171108 102322

Odsłony: 791