Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyUwaga !
Indywidualne spotkania z rodzicami odbędą się 19 listopada w godz. 15:30-17:30 !!!

Niczym w 5-gwiazdkowym hotelu

W tym roku szkolnym uczniowie Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach kształcącego w zawodach technik hotelarstwa i technik obsługi turystycznej mogą rozwijać swoje umiejętności zawodowe w nowych klasopracowniach. W ramach projektu „STAŻE ZAWODOWE POCZĄTKIEM KARIERY w branży turystyczno-gastronomicznej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w szkolnym internacie dokonano adaptacji pomieszczeń na pracownie hotelarskie wraz z łazienkami oraz recepcją (łącznie 6 kompletów) oraz zakupiono wyposażenie nowych pracowni hotelarskich, m.in.: meble, pościel. DSC0397 DSC0394 DSC0392 DSC0387 DSC0383 DSC0382

Odsłony: 783