Drodzy uczniowie !!!

ZEBRANIE !!!


Indywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami
odbędą się 22 października 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30.

Serdecznie zapraszamy!


Spotkanie z pracodawcą I

14 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach odbyło się spotkanie uczniów Technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa z przedstawicielem branży turystyczno-gastronomicznej, w ramach projektu: „STAŻE ZAWODOWE POCZĄTKIEM KARIERY w branży turystyczno-gastronomicznej”. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie biorący udział w projekcie, z klasy III Technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa. DSC0348

Na spotkanie zaproszono przedstawiciela Gościńca „Nad Wartą” z Uniejowa. 

Po prelekcji dotyczącej pracy w hotelu i restauracji, przedstawiciel odpowiadał na pytania uczniów, które dotyczyły m.in. warunków zatrudnienia oraz możliwości, jakie daje wykształcenie gastronomiczne.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Uczniowie naszej szkoły poznali tajniki i korzyści płynące z pracy w branży hotelarsko-gastronomicznej.

Na zakończenie spotkania uczniowie wzięli udział w degustacji babeczek przygotowanych przez uczestników Kursu Kelnerskiego I stopnia prowadzonego  w ramach projektu. DSC0352

Odsłony: 846