Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyUwaga !
Indywidualne spotkania z rodzicami odbędą się 19 listopada w godz. 15:30-17:30 !!!

Spotkanie z pracodawcą II

14 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach odbyło się spotkanie uczniów technikum logistycznego z pracodawcą z branży logistycznej, w ramach projektu: „STAŻE ZAWODOWE POCZĄTKIEM KARIERY dla technika logistyka i technika handlowca”. W spotkaniu uczestniczyło 19 uczniów biorących udział w projekcie,  z klasy II Technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk.

Na spotkanie zaproszono właściciela Przedsiębiorstwa Handlowego Oscar , które funkcjonuje na terenie powiatu poddębickiego,  zajmującego  się  m.in. sprzedażą  detaliczną  artykułów gospodarstwa domowego  i  RTV.

Po prezentacji firmy, właściciel odpowiadał na pytania uczniów, które dotyczyły m.in. warunków zatrudnienia  oraz możliwości, jakie daje wykształcenie logistyczne.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Uczniowie naszej szkoły poznali tajniki i korzyści płynące z pracy w branży logistycznej.

 

Odsłony: 903