Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyUwaga !
Indywidualne spotkania z rodzicami odbędą się 19 listopada w godz. 15:30-17:30 !!!

Spotkanie z pracodawcą III

14 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach odbyło się spotkanie uczniów technikum kształcącego w zawodzie technik ekonomista z przedstawicielem branży ekonomicznej, w ramach projektu: „STAŻE ZAWODOWE POCZĄTKIEM KARIERY dla technika ekonomisty i technika informatyka”. W spotkaniu uczestniczyło 14 uczniów biorących udział w projekcie, z klasy III Technikum kształcącego w zawodzie technik ekonomista.

Na spotkanie zaproszono przedstawiciela Banku Spółdzielczego w Poddębicach.

Po prelekcji dotyczącej pracy w banku, przedstawiciel  odpowiadał na pytania uczniów, które dotyczyły m.in. warunków zatrudnienia oraz możliwości, jakie daje wykształcenie ekonomiczne.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Uczniowie naszej szkoły poznali tajniki i korzyści płynące z pracy w branży ekonomicznej.

 

Odsłony: 825