Drodzy uczniowie !!!

ZEBRANIE !!!


Indywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami
odbędą się 22 października 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30.

Serdecznie zapraszamy!


Spotkanie z pracodawcą III

14 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach odbyło się spotkanie uczniów technikum kształcącego w zawodzie technik ekonomista z przedstawicielem branży ekonomicznej, w ramach projektu: „STAŻE ZAWODOWE POCZĄTKIEM KARIERY dla technika ekonomisty i technika informatyka”. W spotkaniu uczestniczyło 14 uczniów biorących udział w projekcie, z klasy III Technikum kształcącego w zawodzie technik ekonomista.

Na spotkanie zaproszono przedstawiciela Banku Spółdzielczego w Poddębicach.

Po prelekcji dotyczącej pracy w banku, przedstawiciel  odpowiadał na pytania uczniów, które dotyczyły m.in. warunków zatrudnienia oraz możliwości, jakie daje wykształcenie ekonomiczne.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Uczniowie naszej szkoły poznali tajniki i korzyści płynące z pracy w branży ekonomicznej.

 

Odsłony: 770