Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyIndywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami odbędą się 10 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30. Nauczyciele/wychowawcy oczekują na Państwa w swoich klasopracowniach lub w pokoju nauczycielskim. Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie z uczelniami wyższymi

14 listopada 2017 r. uczniowie klas III i IV Technikum wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami wyższych uczelni z całego kraju. W naszej szkole gościliśmy przedstawicieli m.in.: Uniwersytetu Przyrodniczego z Wrocławia, Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej z Łodzi, Społecznej Akademii Nauk – oddział w Zduńskiej Woli, Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu z Łodzi oraz Akademii Leona Koźmińskiego z Warszawy. DSC0336

Nasi uczniowie poznali bogatą ofertę szkół, zasady rekrutacji i korzyści wynikające z bycia studentem i dalszego kształcenia się. DSC0325

 

Odsłony: 887