Drodzy uczniowie !!!

ZEBRANIE !!!


Indywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami
odbędą się 22 października 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30.

Serdecznie zapraszamy!


Spotkanie z uczelniami wyższymi

14 listopada 2017 r. uczniowie klas III i IV Technikum wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami wyższych uczelni z całego kraju. W naszej szkole gościliśmy przedstawicieli m.in.: Uniwersytetu Przyrodniczego z Wrocławia, Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej z Łodzi, Społecznej Akademii Nauk – oddział w Zduńskiej Woli, Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu z Łodzi oraz Akademii Leona Koźmińskiego z Warszawy. DSC0336

Nasi uczniowie poznali bogatą ofertę szkół, zasady rekrutacji i korzyści wynikające z bycia studentem i dalszego kształcenia się. DSC0325

 

Odsłony: 771