Drodzy uczniowie !!!

ZEBRANIE !!!


Indywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami
odbędą się 22 października 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30.

Serdecznie zapraszamy!


26. Finał WOŚP tuż tuż

Grupa wolontariuszy z naszej szkoły pragnie po raz kolejny włączyć się do ogólnopolskiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym celu są zbierane zabawki, gry komputerowe, książki, a także słodycze. Finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia 2018 r. pod hasłem „Wyrównywanie szans w leczeniu noworodków”. Szpital w Poddębicach znajduje się na liście placówek, do których trafi sprzęt zakupiony z funduszy zebranych w czasie 26. Finału WOŚP. Wszystkie dary prosimy przekazywać do wolontariuszek z klasy I B: Iwony Bednarek, Dominiki Izydorczyk, Eweliny Zawieruchy lub do sali 307.

Z góry dziękujemy!

Odsłony: 903