Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyIndywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami odbędą się 10 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30. Nauczyciele/wychowawcy oczekują na Państwa w swoich klasopracowniach lub w pokoju nauczycielskim. Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty literackie

 

17 listopada 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział warsztatach literackich, które odbyły się w ramach XI Festiwalu Puls Literatury w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej im. Ziemowita Skibińskiego w Poddębicach. Spotkanie poprowadził pan Rafał Gawin – poeta, krytyk, korektor i redaktor Kwartalnika Artystyczno-Literackiego „Arterie”. Wydał arkusz „Przymiarki” oraz książki poetyckie „WYCIECZKI OSOBISTE/CODE OF CHANGE” i „Zachód słońca w K…dołach”. Mieszka w Łodzi, gdzie pracuje jako instruktor w dziale imprez Domu Literatury. Prowadzi również blog gawin.liberte.pl.

 

Odsłony: 682