Drodzy uczniowie !!!

ZEBRANIE !!!


Indywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami
odbędą się 22 października 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30.

Serdecznie zapraszamy!


Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia 2017 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza odbyło się spotkanie uczniów klasy II B Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Jana Pawła II z koordynatorem Poddębickiego Centrum Wolontariatu panią Karoliną Gruchot-Krysiak. Młodzież ta oprócz nauki szkolnej, dwa razy w tygodniu ma zajęcia praktyczne u pracodawców, którzy przygotowują ją do egzaminów czeladniczych w określonych zawodach. W dzisiejszych czasach aktywność młodych ludzi może realizować się w różnych formach. Jedną z nich jest wolontariat pracowniczy oraz wolontariat zagraniczny. Właśnie tym zagadnieniom poświęcone było spotkanie.

Natomiast 6 grudnia 2017 r., czyli w przypadające na ten dzień Mikołajki,  wolontariusze naszej szkoły, Sebastian Koralewski, Daria Stempień, Klaudia Prośniak, Martyna Ciszewicz, odwiedzili  dzieci  z poddębickiego przedszkola Inna Bajka. Święty Mikołaj wraz ze Śnieżynkami był bardzo oczekiwany przez maluchy, które śpiewały piosenki o Mikołaju. Jako podziękowanie nasi uczniowie zostali obdarowani pięknymi choinkami wykonanymi przez przedszkolaków.

received 1054599578024496

Odsłony: 809