Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyIndywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami odbędą się 10 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30. Nauczyciele/wychowawcy oczekują na Państwa w swoich klasopracowniach lub w pokoju nauczycielskim. Serdecznie zapraszamy!

Konkurs "Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę"

11 grudnia 2017 r. odbył się szkolny etap V edycji Konkursu „Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę”, którego organizatorem jest biuro pana posła Piotra Polaka i pana senatora Przemysława Błaszczyka. W konkursie wzięło udział 15 uczniów naszej szkoły. Pierwsze miejsce zajął Marcin Kulczycki (kl. III TE), drugie miejsce przyznano Julii Przytuła (kl. I B), trzecie miejsce przypadło dwóm osobom: Kindze Forysiak (kl. I B) i Marcinowi Górczakowi (kl. II TL). Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki.  

 

Odsłony: 984