Drodzy uczniowie !!!

ZEBRANIE !!!


Indywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami
odbędą się 22 października 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30.

Serdecznie zapraszamy!


Komputeroinka dla przedszkolaków

12 grudnia 2017 r. naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki z ul. Miłej w Poddębicach. Przywitała ich Dyrektor szkoły – p. Emilia Błaszczyk w towarzystwie Starosty Poddębickiego – p. Ryszarda Ryttera oraz Wicestarosty – p. Piotra Bindera. Tego dnia na naszych małych gości czekało wiele niespodzianek. Najpierw na zbudowanej przez uczniów technikum informatycznego nietypowej choince przedszkolaki mogły obejrzeć bajki o tematyce świątecznej. Następnie wraz z uczniami kształcącymi się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych maluchy pięknie udekorowały pierniczki bożonarodzeniowe. Na zakończenie dla dzieci zorganizowano także zabawy ruchowe ze Świętym Mikołajem i Śnieżynkami. Spotkanie sprawiło przedszkolakom wiele radości.

 DSC0739 DSC0696 DSC0711 DSC0673

Odsłony: 901