REKRUTACJA!


Nabór:Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage


Komputeroinka dla przedszkolaków

12 grudnia 2017 r. naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki z ul. Miłej w Poddębicach. Przywitała ich Dyrektor szkoły – p. Emilia Błaszczyk w towarzystwie Starosty Poddębickiego – p. Ryszarda Ryttera oraz Wicestarosty – p. Piotra Bindera. Tego dnia na naszych małych gości czekało wiele niespodzianek. Najpierw na zbudowanej przez uczniów technikum informatycznego nietypowej choince przedszkolaki mogły obejrzeć bajki o tematyce świątecznej. Następnie wraz z uczniami kształcącymi się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych maluchy pięknie udekorowały pierniczki bożonarodzeniowe. Na zakończenie dla dzieci zorganizowano także zabawy ruchowe ze Świętym Mikołajem i Śnieżynkami. Spotkanie sprawiło przedszkolakom wiele radości.

 DSC0739 DSC0696 DSC0711 DSC0673

Odsłony: 1353