Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyIndywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami odbędą się 10 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30. Nauczyciele/wychowawcy oczekują na Państwa w swoich klasopracowniach lub w pokoju nauczycielskim. Serdecznie zapraszamy!

Komputeroinka dla przedszkolaków

12 grudnia 2017 r. naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki z ul. Miłej w Poddębicach. Przywitała ich Dyrektor szkoły – p. Emilia Błaszczyk w towarzystwie Starosty Poddębickiego – p. Ryszarda Ryttera oraz Wicestarosty – p. Piotra Bindera. Tego dnia na naszych małych gości czekało wiele niespodzianek. Najpierw na zbudowanej przez uczniów technikum informatycznego nietypowej choince przedszkolaki mogły obejrzeć bajki o tematyce świątecznej. Następnie wraz z uczniami kształcącymi się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych maluchy pięknie udekorowały pierniczki bożonarodzeniowe. Na zakończenie dla dzieci zorganizowano także zabawy ruchowe ze Świętym Mikołajem i Śnieżynkami. Spotkanie sprawiło przedszkolakom wiele radości.

 DSC0739 DSC0696 DSC0711 DSC0673

Odsłony: 1041