Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyIndywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami odbędą się 10 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30. Nauczyciele/wychowawcy oczekują na Państwa w swoich klasopracowniach lub w pokoju nauczycielskim. Serdecznie zapraszamy!

Nasi wolontariusze w poddębickim szpitalu

Również w tym roku przedstawiciele Samorządu Szkolnego zrobili świąteczną niespodziankę najmłodszym pacjentom poddębickiego szpitala. 12 grudnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły  odwiedzili pacjentów oddziału pediatrycznego, gdzie odczytali świąteczne bajki i wręczyli gwiazdkowe prezenty maluchom.  

Dzieci i ich rodzice byli mile zaskoczeni takim gestem, a wizyta Świętego Mikołaja i towarzyszących mu Śnieżynek sprawiła, że na twarzach wszystkich pojawił się uśmiech. DSC0636

Odsłony: 1079