Drodzy uczniowie!

Drodzy gimnazjaliści i ósmoklasiści

Serdecznie zapraszamy!Komputeroinka na szklanym ekranie

Komputeroinka na szklanym ekranie

 DSC0856
19 grudnia 2017 r. gościliśmy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach dziennikarzy z TVP3 Łódź, którzy przygotowywali reportaż nt. KOMPUTEROINKI. Uczniowie klasy I TI wraz nauczycielami przedmiotów informatycznych, p. Jackiem Mikołajczykiem i p. Arturem Kałużniakiem, opowiadali o kolejnych etapach jej powstawania.
Reportaż nt. KOMPUTEROINKI można było obejrzeć jeszcze tego samego dnia na antenie TVP3 Łódź w programie „Łodzią po Regionie”. W studiu telewizyjnym gościli Dyrektor ZSP w Poddębicach - p. Emilia Błaszczyk oraz Wojciech Marciniak – uczeń klasy I TI, którzy przybliżyli widzom historię naszego niezwykłego drzewka. Widzowie mogli oglądać nie tylko dzieło naszych informatyków, ale również choinkę-tort, przygotowaną przez uczniów kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.
Program „Łodzią po Regionie” z udziałem naszych uczniów można obejrzeć klikając w link poniżej:

https://lodz.tvp.pl/35271897/19122017-cz1

Odsłony: 946