Drodzy uczniowie!

Drodzy gimnazjaliści i ósmoklasiści

Serdecznie zapraszamy!Spotkanie Wigilijne

22 grudnia 2017 r. był w naszej szkole dniem wyjątkowym. Świąteczny wystrój sal lekcyjnych, bożonarodzeniowe dekoracje, życzenia, które mogliśmy przez cały dzień oglądać na naszej komputeroince, wprawiły wszystkich w cudowny przedświąteczny nastrój. Uczniowie pod opieką wychowawców uczestniczyli w klasowych spotkaniach wigilijnych. Był to dla nich czas na życzenia, wspólne kolędowanie i świąteczny poczęstunek. DSC0983

Tego dnia mieliśmy również okazję obejrzeć na sali gimnastycznej montaż słowno-muzyczny z pięknymi bożonarodzeniowymi wierszami oraz kolędami i świątecznymi piosenkami w różnych językach. Uczniowie klasy I TI przygotowali na tą okazję prezentację multimedialną przedstawiającą tradycje świąteczne w Europie. Rozdano również nagrody uczniom, którzy odnosili sukcesy w tegorocznych konkursach szkolnych. DSC1050Dzień wcześniej zawitali do szkoły harcerze z ZHP Hufiec Uniejów im. Marii Konopnickiej, którzy jak co roku przekazali Betlejemskie Światło Pokoju. Ponadto zostało nadesłanych do szkoły wiele pięknych pocztówek świątecznych, za które wszystkim serdecznie dziękujem DSC0995 DSC1043  DSC1004

Odsłony: 1040