Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyIndywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami odbędą się 10 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30. Nauczyciele/wychowawcy oczekują na Państwa w swoich klasopracowniach lub w pokoju nauczycielskim. Serdecznie zapraszamy!

Graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W niedzielę 14 stycznia 2018 r. po raz 26. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. W tym roku wolontariusze zbierali pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla „wyrównywania szans w leczeniu noworodków”. Również nasza szkoła wzięła udział w tej akcji. Uczeń klasy II TL Sebastian Koralewski dołączył w tym roku do sztabu WOŚP, który działa przy Poddębickim Domu Kultury i Sportu. Ponadto w poniedziałek 15 stycznia 2018 r. odbyła się zbiórka pieniędzy wśród uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły. DSC1055 DSC1070    

Odsłony: 944