Drodzy uczniowie!

Drodzy gimnazjaliści i ósmoklasiści

Serdecznie zapraszamy!Bal studniówkowy 2018

20 stycznia 2018 r. uczniowie trzech klas maturalnych wzięli udział w balu studniówkowym, który ponownie odbył się w Zajeździe „Skorpion” w Poddębicach. Studniówkę otworzyli Dyrektor Szkoły – p. Emilia Błaszczyk i Starosta Poddębicki – p. Ryszard Rytter. Bal swoją obecnością zaszczycili również p. Stanisław Katusza – Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Pomocy Społecznej Starostwa Powiatowego w Poddębicach oraz p. Krzysztof Kaniecki – redaktor „Dziennika Łódzkiego” i Tygodnika „Nad Wartą”.

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie polonezem. Korowód w parach z uczniami poprowadzili Dyrektor Szkoły – p. Emilia Błaszczyk i Kierownik Szkolenia Praktycznego – p. Wiesław Jasiak. Kolejnym tańcem, który odtańczyli już wszyscy goście był walc. Wszyscy bawili się wyśmienicie w rytm różnorodnych tanecznych przebojów, a zabawa trwała do białego rana. Tradycyjnie w trakcie wieczoru uczniowie zaprezentowali także przygotowany specjalnie na tę okazje kabaret studniówkowy. DSC9318 DSC9885 DSC9237 DSC9248 DSC9264

Odsłony: 1589