Drodzy uczniowie !!!

STOP PRZEMOCY I NIENAWIŚCI !... nie pozwólmy, aby nienawiść i przemoc zniszczyły nasze człowieczeństwo ...


Szafki jak marzenie, czyli nowe oblicze naszej szatni

Po zimowych feriach czekała na naszych uczniów w szkole niesamowita niespodzianka. Podczas ich dwutygodniowej nieobecności w szkole została wyremontowana piwnica a wraz z nią szatnie. Każdy z uczniów ma własną szafkę, do której otrzymał swój klucz. Szatnie wyglądają zdumiewająco. Są piękne, przestronne, jasne, a dzięki fantastycznie dobranej gamie kolorów przestrzeń wydaje się większa i zupełnie nowa. Remont został sfinansowany w jednej połowie z wpłat zgromadzonych na koncie Rady Rodziców a w drugiej połowie - ze środków budżetowych Starostwa Powiatowego Poddębicach. Serdecznie dziękujemy wszystkim za finansowe wsparcie. Dzięki temu w naszej szkole jest coraz piękniej! Oglądając zdjęcia zamieszone poniżej można zobaczyć jak zmieniła się nasza szkoła.

 DSC1163 DSC1417 DSC1160 DSC1435 DSC1161 DSC1441 DSC1156 DSC1424

Odsłony: 1054