Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyIndywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami odbędą się 10 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30. Nauczyciele/wychowawcy oczekują na Państwa w swoich klasopracowniach lub w pokoju nauczycielskim. Serdecznie zapraszamy!

Możemy być szkołą marzeń

20 lutego 2018 r. wzięliśmy po raz kolejny udział w FORUM „Szkoła marzeń” w Parzęczewie. Podczas tych targów edukacyjnych zaprezentowaliśmy naszą ofertę edukacyjną dla gimnazjalistów na rok szkolny 2018/2019.

Na naszym stoisku częstowaliśmy ciastami upieczonymi przez uczniów klasy III kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Ania, Agata i Mateusz pięknie prezentowali naszą szkołę, serwując blok czekoladowy, szarlotkę, sernik oraz malinowe ciasto pod chmurką.

Dla gimnazjalistów przygotowaliśmy pakiety materiałów promocyjnych, w skład których wchodziły: teczki, długopisy, ulotki nt. nauki w technikum i w branżowej szkole I stopnia, ulotki dotyczące internatu oraz informujące o terminach rekrutacji.

Jak co roku nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem.

20180220 09202020180220 093356

Odsłony: 960