Drodzy uczniowie!

Drodzy gimnazjaliści i ósmoklasiści

Serdecznie zapraszamy!Możemy być szkołą marzeń

20 lutego 2018 r. wzięliśmy po raz kolejny udział w FORUM „Szkoła marzeń” w Parzęczewie. Podczas tych targów edukacyjnych zaprezentowaliśmy naszą ofertę edukacyjną dla gimnazjalistów na rok szkolny 2018/2019.

Na naszym stoisku częstowaliśmy ciastami upieczonymi przez uczniów klasy III kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Ania, Agata i Mateusz pięknie prezentowali naszą szkołę, serwując blok czekoladowy, szarlotkę, sernik oraz malinowe ciasto pod chmurką.

Dla gimnazjalistów przygotowaliśmy pakiety materiałów promocyjnych, w skład których wchodziły: teczki, długopisy, ulotki nt. nauki w technikum i w branżowej szkole I stopnia, ulotki dotyczące internatu oraz informujące o terminach rekrutacji.

Jak co roku nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem.

20180220 09202020180220 093356

Odsłony: 1189