Drodzy uczniowie!

Drodzy gimnazjaliści i ósmoklasiści

Serdecznie zapraszamy!Spotkanie z Piłsudskim

W związku ze zbliżającą się 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości bieżący rok szkolny został ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Rokiem dla Niepodległej”. 

W ramach obchodów tego wydarzenia 22 lutego 2018 r. uczniowie klas II i III Zasadniczej Szkoły Zawodowej spotkali się z p. Ryszardem Juśkiewiczem – Prezesem Zarządu Oddziału Ziemi Łódzkiej Związku Piłsudczyków Rzeczypospolitej Polskiej, który wcielił się w postać Józefa Piłsudskiego. Podczas tej ciekawej lekcji historii p. Ryszard Juśkiewicz przybliżył uczniom postać tego wybitnego Polaka oraz przypomniał wydarzenia roku 1918, kiedy to Polska odzyskała niepodległość.  

W spotkaniu udział wziął również p. Romuald Krystyniak – Komendant Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli.  02

Odsłony: 1040