Drodzy uczniowie !!!

Ferie zimowe: 9-24.02.2019r.Już za kilka dni ferie, upragniony czas wypoczynku i zabawy,
aby uniknąć nieszczęśliwych wypadków, czy o zgrozo! tragedii
w czasie ferii zimowych apelujemy do wszystkich o rozwagę!Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych

8 marca 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach odbyły się po raz kolejny Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych.    

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Starosta Poddębicki p. Ryszard Rytter. Wszystkich zebranych powitali: Wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach – p. Barbara Śmiechowska, p. Dorota Kubiak - Zastępca Naczelnika Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury Starostwa Powiatowego w Poddębicach oraz Dyrektor Społecznej Akademii Nauk Wydziału Zamiejscowego w Zduńskiej Woli – p. Mariusz Glinkowski.

Podczas targów uczniowie klas trzecich i czwartych Technikum im. Jana Pawła II w Poddębicach oraz klas drugich i trzecich Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Poddębicach mogli nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną szkół wyższych i policealnych, ale także uzyskać informacje nt. procesu rekrutacji czy życia studenckiego. Wśród wystawców znalazło się łącznie 11 uczelni: Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni, Wydział Pedagogiczno-Artystyczny Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Kaliszu, Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie, Społeczna Akademia Nauk Łódź/Sieradz/Zduńska Wola, Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego, Studium Pracowników Medycznych i Społecznych Łódź, Uczelnia Nauk Społecznych Łódź, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego, Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. DSC1463 Copy DSC1466 Copy DSC1472 Copy DSC1543 Copy DSC1520 Copy DSC1512 Copy DSC1491 Copy     

Odsłony: 1202