Gimnazjalisto !!!

Mistrzostwa E-Sportowe CS:GO (Wyniki i Foto)

GRATULUJEMY DRUŻYNIE Z ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNEJ W PODDĘBICACH

HBR GAMING

(Bartosz Głowacki (k), Marcin Walczak, Michał Kołodziejczak, Konrad Ciałkowski. Dominik Pietrzak)

zwycięzcą I Edycji Międzyszkolnych Mistrzistw E-Sportowych CS:GO

II Miejsce: ELO Poddębice

III Miejsce: Kocury i DODGES!

Terminarz i Wyniki:

Finał:

HBR-Gaming - ELO Poddębice (16:3)

 

Półfinały:

HBR-Gaming - k0cury (16:3)

ELO Poddębice - DODGES! (16:1)

 

Turniej (po losowaniu par)

oceanboiz - HBR-Gaming (11:16)

MykCykPyk Team - k0cury (8:16)

DODGES! - KZKJ Gaming (16:2)

ELO Poddębice - Virtus.noob (16:3)

 

 DSC1771 Web

 DSC1772 Web

 DSC1773 Web

 DSC1775 Web

 DSC1777 Web 

 DSC1780 Web

 DSC1782 Web

 DSC1783 Web

 DSC1784 Web

 DSC1789 Web

 DSC1791 Web 

 DSC1793 Web

 DSC1794 Web 

 DSC1798 Web

 DSC1805 Web 

 DSC1809 Web

 

 DSC1821 (Web) 

 DSC1822 (Web)

 DSC1823 (Web)

 DSC1824 (Web)

 DSC1825 (Web)

 DSC1828 (Web)

 DSC1829 (Web)

 

 DSC1834 (Web)

 

 

 

 

 DSC1863 (Web)

 

 

 

 

 

 

 

 DSC1878 (Web)

 DSC1880 (Web)

 

 

 

Składy drużyn:

 

 

Nazwa

Szkoła

Drużyna

 

DODGES!

Gimnazjum w Wartkowicach

 

Szymon Marciniak (k)

Hubert Witkowski

Adrian Tomczyk

Dawid Andrzejczak

Mateusz Brzeziński

 

KZKJ Gaming

Gimnazjum w Dalikowie

 

Bartłomiej Żałobny (k)

Marcin Kowalczyk

Szymon Maciaszczyk

Artur Wiewiórski

Szymon Wyderka

 

MykCykPyk Team

Gimnazjum w Uniejowie

 

Michał Derlacz (k)

Bartosz Czyżo

Bartosz Swęderski

Sebastian Kolasa

Mateusz Napieraj

 

ELO Poddębice

Liceum Ogólnokształcące w Poddębicach

 

Kacper Wójcik (k)

Kamil Tarczyński

Artur Ciszewski

Michał Makowski

Adam Malczyk

 

Virtus.noob

Liceum Ogólnokształcące w Poddębicach

Oskar Kurczewski (k)

Jakub Lefik

Maciej Sobolak 

Mateusz Stefański 

Dominik Karski 

 

oceanboiz

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach

 

Wojciech Marciniak (k)

Sebastian Wojtczak

Patryk Pawlik

Kuba Jurszewicz

Krystian Ławniczak

 

HBR-Gaming

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach

Bartosz Głowacki (k)

Marcin Walczak

Michał Kołodziejczak

Konrad Ciałkowski

Dominik Pietrzak

 

k0cury

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach

Filip Marchlewicz (k)

Kamil Obraniak

Dominik Magnuski

Dominik Graczyk

Marcin Pęgowski

Odsłony: 809