Drodzy uczniowie !!!

Ferie zimowe: 9-24.02.2019r.Już za kilka dni ferie, upragniony czas wypoczynku i zabawy,
aby uniknąć nieszczęśliwych wypadków, czy o zgrozo! tragedii
w czasie ferii zimowych apelujemy do wszystkich o rozwagę!Rekord pobity - równo 200!

21 marca odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty połączony z Dniem Sportu. Z ogromną przyjemnością stwierdzamy, że gościliśmy w tym dniu rekordową liczbę gimnazjalistów.

Największą atrakcją przygotowaną przez nas dla gimnazjalistów okazały się Międzyszkolne Mistrzostwa E-Sportowe: CS:GO o Puchar Starosty Powiatu Poddębickiego. Udział wzięło osiem drużyn: po jednej z Wartkowic, Dalikowa i Uniejowa, dwie z LO Poddębice oraz trzy z ZSP w Poddębicach. Puchar Starosty Poddębickiego zdobyli uczniowie kl. II kształcący się w zawodzie technik informatyk: Marcin Walczak, Dominik Pietrzak, Konrad Ciałkowski, Bartosz Głowacki i Michał Kołodziejczak. Zwycięzcy otrzymali m.in.: klawiatury, myszki z podkładkami oraz niespodziankę ufundowaną przez Starostwo Powiatowe w Poddębicach.

Każdy z odwiedzających naszą szkołę gimnazjalistów otrzymał teczkę z długopisem i ulotkami promującymi naszą szkołę. Nasi goście odwiedzali klasopracownie, w których czekały na nich przygotowane prezentacje kierunków kształcenia, quizy językowe, filmy i warsztaty. W Salonie Branżowym nasze uczennice malowały i ozdabiały paznokcie a także wykonywały na życzenie różne fryzury.

Przygotowaliśmy również punkt doradztwa zawodowego, który poprowadziliśmy wspólnie z przedstawicielami Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli. Gimnazjaliści mogli uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wyboru kierunku dalszego kształcenia.

Wspólnie z dniem Otwartym Szkoły obchodziliśmy także Światowy Dzień Poezji oraz Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tego powodu nasi goście mieli okazję zaprojektować wiersz graficzny z wykorzystaniem tekstu Jonasza Kofty oraz obejrzeć prezentację multimedialną o historii teatru.

Dzień Sportu od lat jest nieodłącznym elementem Dnia Otwartego Szkoły. W tym roku z tej okazji odbyły się: turniej tenisa stołowego, zajęcia fitness i po raz pierwszy Xbox czyli wirtualny sport z elementami tańca.

Tradycyjnym dla naszej szkoły dopełnieniem całości był poczęstunek przygotowany w ramach realizacji projektu STAŻE ZAWODOWE POCZĄTKIEM KARIERY w branży turystyczno-gastronomicznej. Uczniowie klas II i III, kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, pięknie prezentowali swoje umiejętności, serwując pyszne ciasta oraz dwa rodzaje koreczków: owocowe i wytrawne.

Absolutną niespodzianką dla wszystkich uczestników Dnia Otwartego była premiera filmu promującego szkołę, w którym wystąpili przede wszystkim chłopcy z II klasy kształcący się w zawodzie technik informatyk. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem talentu i kreatywności naszych uczniów.

Mamy nadzieję, że rekordowa liczba gimnazjalistów odwiedzających naszą szkołę zamieni się w nasz sukces podczas rekrutacji.

 DSC1659 Copy DSC1741 Copy DSC1724 Copy DSC1713 Copy DSC1703 Copy DSC1699 Copy DSC1697 Copy DSC1691 Copy DSC1687 Copy DSC1639 Copy20180321 101647 Copy DSC1772 Copy20180321 091337 Copy DSC1580 Copy DSC1636 Copy DSC1632 Copy20180321 110945 Copy

Link do pełnej galerii

Odsłony: 1303