Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyIndywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami odbędą się 10 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30. Nauczyciele/wychowawcy oczekują na Państwa w swoich klasopracowniach lub w pokoju nauczycielskim. Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty profilaktyczne z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną w Poddębicach

19 i 23 marca 2018 r. uczniowie wybranych klas Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych uczestniczyli w warsztatach, które poprowadzili pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Poddębicach – p. Dorota Malczyk i p. Katarzyna Stempień. Tematyka zajęć dotyczyła współczesnych problemów i zagrożeń, które czyhają na młodych ludzi. Uczniowie wzięli udział w następujących zajęciach:

- klasy II TL, II TE+THT, II TŻiUG+TTW – warsztaty pt. „Narkotyki – na co mi to?”;

- klasa II A – warsztaty pt. „Korzyści i ryzyko związane z funkcjonowaniem w cyberprzestrzeni”.

 DSC1550 Copy

   

Odsłony: 813