Drodzy uczniowie !!!

Ferie zimowe: 9-24.02.2019r.Już za kilka dni ferie, upragniony czas wypoczynku i zabawy,
aby uniknąć nieszczęśliwych wypadków, czy o zgrozo! tragedii
w czasie ferii zimowych apelujemy do wszystkich o rozwagę!Warsztaty "Od rozmowy do umowy: Autoprezentacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej"

26 marca 2018 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty nt. Autoprezentacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej, które poprowadziła p. Marta Górecka – pracownik Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. W zajęciach wzięli udział uczniowie klas trzecich technikum, którzy w niedalekiej przyszłości będą mogli wykorzystać zdobytą wiedzę, poszukując pracy.

Warsztaty składały się z części teoretycznej i praktycznej. W pierwszej części prowadząca zwróciła uwagę przede wszystkim na pierwsze wrażenie, dress code, komunikację werbalną i niewerbalną, czyli elementy, które odgrywają najważniejszą rolę podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Natomiast w drugiej części uczniowie mogli wcielić się w rolę osób ubiegających się o pracę i wziąć udział w symulowanej rozmowie kwalifikacyjnej. Ćwiczenie to pokazało uczestnikom, jakich pytań mogą spodziewać się ze strony potencjalnego pracodawcy.

 

 DSC1896

 DSC1916

Odsłony: 973