REKRUTACJA!


Nabór:Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage


Pod patronatem Uniwersytetu Łódzkiego

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach kontynuuje w bieżącym roku szkolnym współpracę z Uniwersytetem Łódzkim. W ramach patronatu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego nasi uczniowie uczestniczą w różnorodnych zajęciach prowadzonych przez pracowników UŁ.

11 kwietnia 2018 r. uczniowie ZSP w Poddębicach po raz kolejny wzięli udział w warsztatach zorganizowanych dla nich przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Logistycy uczestniczyli w warsztatach pt. „Giełdy Transportowe”, podczas których mieli możliwość zagrać w grę symulującą firmę transportową, która realizuje transporty na terenie całej Europy, a ich zadaniem było uzyskanie jak najlepszego wyniku finansowego. Prowadzący zajęcia, mgr Radosław Gajewski, pochwalił uczestników za wysoki poziom wykonania zadania. Natomiast grupa ekonomistów wzięła udział w warsztatach nt. „Bezpieczne zakupy w Internecie”. Dr Kamila Szymańska przedstawiła najważniejsze zasady dokonywania bezpiecznych zakupów w Internecie oraz prawa konsumenta w tym zakresie. Uczestnicy zajęć w ich warsztatowej części mogli ocenić respektowanie praw konsumenta przez sklepy internetowe oraz sprawdzić swoje umiejętności w zakresie dokonywania zakupów w Internecie. Dodatkowym zadaniem było wykonanie plakatu przedstawiającego w przystępnej formie najważniejsze zasady bezpiecznych zakupów.

Takie formy zajęć bardzo podobają się uczniom, co potwierdzają dużym zainteresowaniem kolejnymi wyjazdami.

20180411 102151

IMG 20180412 215028

IMG 20180412 215124

IMG 20180412 215732

 

 

Odsłony: 1368