REKRUTACJA!


Nabór:Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage


Pożegnanie uczniów klas maturalnych

27 kwietnia 2018 roku odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych. Uroczystość swoją obecnością zaszczycił Wicestarosta Poddębicki – p. Piotr Binder. W słowach skierowanych do tegorocznych maturzystów, zarówno Pani Dyrektor – Emilia Błaszczyk jak i Wicestarosta Poddębicki – p. Piotr Binder, życzyli uczniom sukcesów na zbliżających się egzaminach maturalnych. W dalszej części uroczystości nastąpiło złożenie ślubowania przez absolwentów. Słowa podziękowania i pożegnania w imieniu uczniów klas maturalnych odczytali Żaneta Olejniczak i Bartłomiej Patora, natomiast w imieniu uczniów klas młodszych – przedstawicielka Samorządu Szkolnego – Roksana Gręda.

Kolejnym punktem uroczystości był program słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich technikum, pełen optymistycznych słów nt. przyszłości, która właśnie otwiera się przed naszymi absolwentami.

Następnie tegoroczni maturzyści odebrali z rąk Pani Dyrektor i Pana Wicestarosty Poddębickiego nagrody i dyplomy. Nagrodę Starosty Poddębickiego za najlepsze w szkole wyniki w nauce otrzymała uczennica klasy IV TE Magdalena Michalak, natomiast Społeczna Akademia Nauk o. Zduńska Wola ufundowała nagrody dla dwóch kolejnych uczennic, które uzyskały również bardzo wysokie wyniki w nauce: dla Eweliny Palpuchowskiej z klasy IV TE oraz Klaudii Zagłoby z klasy IV TŻiUG. Świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe za bardzo wysokie wyniki w nauce otrzymały także uczennice: z klasy IV TE – Klaudia Andrzejczak i Alicja Płusa oraz z klasy IV TL – Ramona Pawlak. Nagrodzono również uczniów wyróżniających się aktywną pracą na rzecz szkoły.

W ostatniej części uroczystości wszyscy uczniowie klas maturalnych odebrali świadectwa ukończenia szkoły oraz otrzymali od młodszych koleżanek i kolegów słodkie upominki.

Serdecznie gratulujemy tegorocznym absolwentom i życzymy sukcesów podczas egzaminów maturalnych.

 DSC2176

 

 DSC2182

 

 DSC2190

  DSC2243

 DSC2247

 DSC2251

 DSC2255

 DSC2256

 DSC2271

 DSC2277

 DSC2300

 

 DSC2210Pełna galeria zdjęć

Odsłony: 1766