Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyIndywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami odbędą się 10 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30. Nauczyciele/wychowawcy oczekują na Państwa w swoich klasopracowniach lub w pokoju nauczycielskim. Serdecznie zapraszamy!

III PODDĘBICKI MARATON CZYTANIA

W dniach 21-24 maja 2018 r. odbył się III Poddębicki Maraton Czytania pod hasłem „Z patriotyczną nutą”. 24 maja w Teatrze Integracji – Pijalni Wód Termalnych w Poddębicach uczniowie naszej szkoły z klas I TI, I TL+TŻiUG, II TE+THT zaprezentowali fragmenty współczesnych opowiadań, w których autorzy podejmują temat ojczyzny w nowatorski sposób, np. „Biedne dzieci patrzą na biednych dorosłych” Sylwii Chutnik, „Bojaźń i lżenie” Natalii Bobrowskiej, „Niewyspana Wyspa” Wojciecha Kołyszko oraz „Skarb” Kamili Waleszkiewicz. 

m4

m3

 

Odsłony: 939