Drodzy uczniowie !!!

Ferie zimowe: 9-24.02.2019r.Już za kilka dni ferie, upragniony czas wypoczynku i zabawy,
aby uniknąć nieszczęśliwych wypadków, czy o zgrozo! tragedii
w czasie ferii zimowych apelujemy do wszystkich o rozwagę!III PODDĘBICKI MARATON CZYTANIA

W dniach 21-24 maja 2018 r. odbył się III Poddębicki Maraton Czytania pod hasłem „Z patriotyczną nutą”. 24 maja w Teatrze Integracji – Pijalni Wód Termalnych w Poddębicach uczniowie naszej szkoły z klas I TI, I TL+TŻiUG, II TE+THT zaprezentowali fragmenty współczesnych opowiadań, w których autorzy podejmują temat ojczyzny w nowatorski sposób, np. „Biedne dzieci patrzą na biednych dorosłych” Sylwii Chutnik, „Bojaźń i lżenie” Natalii Bobrowskiej, „Niewyspana Wyspa” Wojciecha Kołyszko oraz „Skarb” Kamili Waleszkiewicz. 

m4

m3

 

Odsłony: 1161