REKRUTACJA!


Nabór:Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage


DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

26 maja 2018 r. zorganizowaliśmy dla rodziców klas III gimnazjum Dzień Otwarty, w trakcie którego mogli oni zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły na rok 2018/2019 oraz obejrzeć klasopracownie przedmiotów zawodowych i internat. Ponadto utworzyliśmy dla wszystkich zainteresowanych punkt informacyjny, gdzie można było poznać zasady i terminy rekrutacji na nowy rok szkolny, uzyskać bliższe informacje nt. każdego kierunku kształcenia w Technikum oraz Branżowej Szkole I Stopnia. Jednocześnie pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Poddębicach przygotowali punkt doradztwa zawodowego.

W szkole czekało na odwiedzających wiele niespodzianek, m.in.: degustacja ciast i drinków wieloowocowych, przygotowanych przez uczestników Kursu kelnerskiego I stopnia w ramach realizacji projektu „STAŻE ZAWODOWE POCZĄTKIEM KARIERY w branży turystyczno-gastronomicznej”.

Tego dnia na boisku szkolnym odbyła się I Powiatowa Majówka Ludowa „Jak za dawnych lat…”, w skład której wchodziły także: Powiatowy Dzień Matki, Powiatowy Dzień Dziecka, Powiatowy Dzień Sołtysa oraz Dni Otwarte Szkół Powiatu Poddębickiego.

Na naszym stoisku promocyjnym przygotowaliśmy dla odwiedzających chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym oraz zawodziankę. Uczniowie klas uczących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych prezentowali luzowanie skrzydełek oraz carving w jabłkach. Na stoisku można było obejrzeć kronikę szkoły oraz pobrać materiały promocyjne z ofertą edukacyjną na rok szk. 2018/2019.

 DSC2362

 DSC2364

 DSC2373

 DSC2384

 DSC2410

 DSC2414

 DSC2490

 DSC2512

 DSC2514

 DSC2518

 DSC2521

 DSC2522

 DSC2571

 DSC2583

Odsłony: 1511