REKRUTACJA!


Nabór:Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage


Spotkanie z wolontariuszami z Hiszpanii i Turcji

29 maja 2018 r. uczniowie klas II TE, II TL, II THT, II TŻiUG spotkali się z wolontariuszami europejskimi z Fundacji Instytut Działań Twórczych. Wolontariusze: Sandra i Mateo z Hiszpanii oraz  Zarif  z Turcji opowiedzieli o inicjatywie Wolontariatu Europejskiego, a także o swoim pobycie w Łodzi, prezentując dodatkowo krótki filmik na ten temat. Sandra, Mateo i Zarif przygotowali dla uczestników spotkania grę, która pozwalała na sprawdzenie i pogłębienie wiedzy nt. Hiszpanii i Turcji. Zabawa sprawiła naszym uczniom wiele radości, mogli nie tylko dowiedzieć się czegoś nowego nt. w/w krajów, ale także sprawdzić swoje umiejętności językowe w bezpośrednim kontakcie z obcokrajowcami. 

Goście z Hiszpanii i Turcji delektowali się słodkimi babeczkami i koreczkami, które przygotowały dla nich uczennice kl. II TŻiUG.    

Wolontariuszom towarzyszyła koordynatorka projektu - p. Ula Malińska.  

 

 DSC2685

 DSC2665

 DSC2670

 DSC2676

 DSC2684

 DSC2685

 DSC2691

 DSC2696

 DSC2700

 DSC2713

 DSC2714

 

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 1120