REKRUTACJA!


Nabór:Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage


ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

22 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 połączone jednocześnie z pożegnaniem absolwentów klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Jana Pawła II.

W uroczystości udział wzięli: Starosta Poddębicki – p. Ryszard Rytter oraz p. Piotr Binder – Wicestarosta Poddębicki.

Spotkanie otworzyła Dyrektor Szkoły – p. Emilia Błaszczyk, która podziękowała wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za kolejny wspólny rok. W szczególności zwróciła się do uczniów kończących szkołę, życząc im sukcesów i szczęścia w dalszym życiu oraz miłych szkolnych wspomnień. Pozostałym obecnym Pani Dyrektor życzyła wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Głos zabrał także Starosta Poddębicki – p. Ryszard Rytter, dziękując nauczycielom za rzetelność, wytrwałość i zaangażowanie w pracy z młodzieżą, a uczniom pogratulował uzyskanych osiągnięć w nauce.

W dalszej części uroczystości nastąpiło złożenie ślubowania przez absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Jana Pawła II, a następnie wszyscy zebrani obejrzeli kolorowy program słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich technikum, podczas którego mogliśmy podziwiać talenty recytatorskie i wokalne.

Następnie Pani Dyrektor razem z Panem Starostą wręczyli świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom technikum i zasadniczej szkoły zawodowej oraz nagrody książkowe za wyniki w nauce lub inne osiągnięcia. W tym roku szkolnym, podobnie jak w ubiegłym, liczna grupa uczniów, łącznie 25 osób, uzyskała świadectwa z biało-czerwonym paskiem.

Uczniowie z najwyższą średnią otrzymali, jak co roku, dodatkowo nagrody - piękne wydawnictwa albumowe - ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Poddębicach. Na zakończenie uroczystości wręczono także nagrody zwycięzcom konkursu z języka niemieckiego ufundowane przez Społeczną Akademię Nauk w Zduńskiej Woli.

Wzruszającym dla wszystkich punktem uroczystości było pożegnanie pani Gabrieli Kocik, wieloletniej pracownicy naszej szkoły, uwielbianej przez wszystkich uczniów i nauczycieli, która wraz z końcem roku szkolnego przeszła na emeryturę.

 DSC2825

 DSC2826

 DSC2836

 DSC2844

 DSC2854

 DSC2858

 DSC2871

 DSC2873

 DSC2876

 DSC2881

 DSC2876

 DSC2896

 DSC2906

 DSC2907

 DSC2909

 DSC2913

 DSC2920

 DSC2946

 DSC2957

Odsłony: 2082