REKRUTACJA!


Nabór:Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage


Powitaliśmy nowy rok szkolny

Powitaliśmy nowy rok szkolny

3 września 2018 r. zabrzmiał pierwszy powakacyjny dzwonek w naszej szkole. Wszystkich zebranych powitała Dyrektor Szkoły – p. Emilia Błaszczyk. W uroczystej inauguracji roku szkolnego 2018/2019 udział wzięli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście: Starosta Poddębicki – p. Ryszard Rytter, p. Piotr Binder – Wicestarosta Poddębicki, p. Dorota Kubiak - Zastępca Naczelnika Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury oraz p. Anna Księżak – Dyrektor Banku BGŻ BNP Paribas / Oddział w Poddębicach.

Pani Dyrektor Emilia Błaszczyk oraz Starosta Poddębicki – p. Ryszard Rytter w swych przemówieniach podkreślali, że nowy rok szkolny to ważne wydarzenie dla wszystkich uczniów, a szczególnie dla tych, którzy pierwszy raz przekroczyli mury nowej szkoły. Życzyli także wszystkim zebranym wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

W dalszej części uroczystości na wybranych uczniów czekała powakacyjna niespodzianka. Uczniowie, którzy w minionym roku szkolnym aktywnie angażowali się w życie szkoły otrzymali nagrody specjalne, które wręczyli Starosta Poddębicki – p. Ryszard Rytter i p. Anna Księżak – Dyrektor Banku BGŻ BNP Paribas / Oddział w Poddębicach. Wspomniane nagrody – niespodzianki, czyli vouchery do kina zostały ufundowane przez Bank BGŻ BNP Paribas / Oddział w Poddębicach.

Uroczystość zakończył krótki występ uczniów klas Technikum, którzy przypomnieli zebranym wydarzenia dnia 1 września 1939 r. Pragnąc upamiętnić 79. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej delegacja uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach złożyła wiązankę kwiatów pod pomnikiem Bohaterów Poległych w Walce o Wolność i Niepodległość Ojczyzny.

 

 

DSC00510

DSC00516

DSC00520

DSC00537

DSC00538

DSC00541

DSC00543

Odsłony: 881