Drodzy uczniowie !!!

Ferie zimowe: 9-24.02.2019r.Już za kilka dni ferie, upragniony czas wypoczynku i zabawy,
aby uniknąć nieszczęśliwych wypadków, czy o zgrozo! tragedii
w czasie ferii zimowych apelujemy do wszystkich o rozwagę!Popłynęliśmy „Mobilną Łodzią”

Popłynęliśmy „Mobilną Łodzią”

7 września 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach mieli niezwykłą okazję popłynąć „Mobilną Łodzią”. „Mobilna Łódź” to ogólnopolski projekt promocyjny Łodzi, która z pomocą nowoczesnego multimedialnego autobusu prezentuje się w różnych miastach Polski. Uczniowie odwiedzając „Mobilną Łódź” i korzystając z wielu ciekawych multimedialnych aplikacji, mogli uzyskać informacje dotyczące historii tego miasta, a także poznać je jako miejsce atrakcyjne, oferujące wiele możliwości rozwoju, zarówno dla przyszłych studentów jak i pracowników.

mms 20180911 193242

 

Odsłony: 660