Drodzy uczniowie !!!

ZEBRANIE !!!


Indywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami
odbędą się 22 października 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30.

Serdecznie zapraszamy!


Popłynęliśmy „Mobilną Łodzią”

Popłynęliśmy „Mobilną Łodzią”

7 września 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach mieli niezwykłą okazję popłynąć „Mobilną Łodzią”. „Mobilna Łódź” to ogólnopolski projekt promocyjny Łodzi, która z pomocą nowoczesnego multimedialnego autobusu prezentuje się w różnych miastach Polski. Uczniowie odwiedzając „Mobilną Łódź” i korzystając z wielu ciekawych multimedialnych aplikacji, mogli uzyskać informacje dotyczące historii tego miasta, a także poznać je jako miejsce atrakcyjne, oferujące wiele możliwości rozwoju, zarówno dla przyszłych studentów jak i pracowników.

mms 20180911 193242

 

Odsłony: 193