Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyIndywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami odbędą się 10 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30. Nauczyciele/wychowawcy oczekują na Państwa w swoich klasopracowniach lub w pokoju nauczycielskim. Serdecznie zapraszamy!

Indywidualne Biegi Przełajowe

20 września 2018 r. odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe, w których udział wzięła również reprezentacja naszej szkoły. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach uplasowali się na następujących pozycjach: III miejsce – Paulina Stolarska (kl. I TTW), IV miejsce – Honorata Szewczyk (kl. I TE), IV miejsce – Dawid Jabłoński (kl. II TL). Tym samym w/w uczniowie zakwalifikowali się do Indywidualnych Biegów Przełajowych na szczeblu Wojewódzkim. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 

Odsłony: 357