Drodzy uczniowie !!!

Ferie zimowe: 9-24.02.2019r.Już za kilka dni ferie, upragniony czas wypoczynku i zabawy,
aby uniknąć nieszczęśliwych wypadków, czy o zgrozo! tragedii
w czasie ferii zimowych apelujemy do wszystkich o rozwagę!Indywidualne Biegi Przełajowe

20 września 2018 r. odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe, w których udział wzięła również reprezentacja naszej szkoły. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach uplasowali się na następujących pozycjach: III miejsce – Paulina Stolarska (kl. I TTW), IV miejsce – Honorata Szewczyk (kl. I TE), IV miejsce – Dawid Jabłoński (kl. II TL). Tym samym w/w uczniowie zakwalifikowali się do Indywidualnych Biegów Przełajowych na szczeblu Wojewódzkim. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 

Odsłony: 584